Dárky

Nabízíme Vám dárky, kterými můžete obdarovat své blízké.

 
Akupresurní kamínková podložka
Akupresurní kamínková podložka

Akupresurní kamínková podložka masíruje akupunkturní body a tím pomáhá zmírnit například bolest zad. Je skvělým pomocníkem, který uvolňuje napětí celého těla. Akupresurní kamínková podložka je užitečným dárkem pro často unavené lidi bez příčiny: •pro lidi se sedavým zaměstnáním •pro lidi s propadlou nožní klenbou •pro osoby středního a vyššího věku •mohou je používat i lidé bez jakéhokoliv zdravotního problému jako prevenci.

kategorie: Zdraví
 
Cestovní organizér - černý
Cestovní organizér - černý

Perfektním dárkem pro milovníky cestování, může být velice praktický organizér. Nabízen je v několika barevných variantách, takže jej můžete darovat jak v praktické černé barvě nebo zvolit veselejší variantu.

kategorie: Kabelky | Kufry a doplňky
 
Givenchy Pí toaletní voda pro muže
Givenchy Pí toaletní voda pro muže

Toaletní voda pro muže Pí od Givenchy je intenzivní a ohromující, odvážná a moderní. Jednu stránku vůně představuje příroda v celé své síle - guajakové dřevo, kterému se také říká železné dřevo. Druhou stránku tvoří prostor umožňující abstrakci vůní - Infinium.

kategorie: Kosmetika
 
Návlek SMART šachy
Návlek SMART šachy

Dekorační návlek je proveden z pevnějšího materiálu, potěší oko obdarovaného a poslouží také při lenošení na pohovce...

Návlek je vyroben ze 100% bavlny.

kategorie: Bytový textil a doplňky
 
Neocube v dárkovém balení
Neocube v dárkovém balení

Neocube je hlavolam, se kterým si obdarovaný užije spoustu zábavy. Je to hlavolam s neomezenými možnostmi. Hlavolam navíc rozvíjí fantazii a kreativitu, dále také soustředivost a trpělivost. Darujte dárek který neomrzí.

kategorie: Stavebnice
 
Sedák RONDO vinyl
Sedák RONDO vinyl

Sedák a jeho originální design ocení každý milovník hravého stylu, měkký sedák RONDO zaručeně potěší nejen oko ale zpříjemní posezení kdekoliv to bude potřeba.

Velikost sedáku 40 x 40 cm. V nabídce najdete mnoho dalších motivů..

kategorie: Bytový textil a doplňky
 
válec WOOD
válec WOOD

Polštářek WOOD ve tvaru válce si zamiluje při pohodlném odpočinku na pohovce nebo v oblíbeném křesle nejen každý muž... Dokonalý, na omak semišový dárek v přírodním motivu je nabízen v několika praktických velikostech.

kategorie: Bytový textil a doplňky